Након три године, ове школске године поново смо имали представника школе на Националном такмичењу ''Пословни изазов''.

То су биле ученице одељења 46: Исидора Петровић и Наталија Панић.

Isidorin tim

Национално такмичење окупља око 100 најуспешнијих ученика из целе Србије. И на овом такмичењу у Београду, била је јака конкуренција, пуно добрих пословних идеја, оригиналних презентација, а највише ентузијазма, креативности и сналажљивости.

natalija

Isidorin tim 2

Можда није победила најбоља идеја, али су свакако победили они ученици који су у своју идеју највише веровали.

Natalija Panic 46 i njen tim

prezentacije