Извештај са школског такмичења из Основа економије

На школском такмичењу из Основа економије ученика првог и другог разреда одржаног 13.06.2019.године учествовало је укупно 33 ученика одељења 1/1, 1/2, 2/1 и 2/2.

Прва три места код првака су освојили :

1. Ана Марковић 1/1

2. Сузана Марковић 1/2

2. Кристина Петровић 1/2

3. Јана Стаменковић 1/1

3. Лена Поповић 1/1

3. Милица Анђелић 1/2

Прва три места код другака освојили су :

1. Душица Парезановић 2/1

2. Александра Драгићевић 2/1

3. Милица Радојевић 2/1

Павле Брковић

Школско такмичење из рачуноводства

Школско такмичење из рачуноводства на коме су учествовали ученици прва три разреда смерова економски техничар и финансијски администратор. Укупно је учествовало 33 такмичара.

рачун

Регионално такмичење ''ПОСЛОВНИ ИЗАЗОВ'' 2018.

Већ девет година заредом, како организација ''Достигнућа младих'' организује такмичење у развоју бизнис идеја ''Пословни изазов''. До прошле године, школе су се такмичиле на четири регионална такмичења, при чему је домаћин једног од такмичења и град Чачак. Од ове године број регионалних такмичења је већи, јер расте интересовање за учешће међу школама из Србије.

Natalija Panic I mesto2018 19

НАЦИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ ПОСЛОВНИ ИЗАЗОВ

Након три године, ове школске године поново смо имали представника школе на Националном такмичењу ''Пословни изазов''.

То су биле ученице одељења 46: Исидора Петровић и Наталија Панић.

Isidorin tim