Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

У новембру 2014. године одељење IV1 и њихова разредна Драгана Гајовић, због операције срца и здравствених проблема свог друга Марка Вујовића, покренули су акцију добровољног прикупљања новца за Марково лечење у Лондону. Желећи да макар и симболично помогну Марку и његовој породици, на нивоу школе, како ученици, тако и професори из фонда „Катарина Селаковић“, прикључили су се акцији и обезбеђен је одређен износ новца који није сасвим довољан, али је од велике помоћи за лечење нашег друга.

Ученицима и професорима Економске школе, одељење IV1 и разредна се захваљују на добровољној помоћи. Са надом и великом жељом да ће се Марко излечити, брзо оздравити и имати безбрижну младост коју заслужује, још једном се захваљује одељење IV1 и разредна Драгана Гајовић.