На турниру који је организован на иницијативу представника Ученичког парламента Економске школе, учествовали су ученици Економске школе, уз свесрдну помоћ актива професора физичког васпитања, а сам турнир се одржао на терену испред Соколане.

ммина1

На турниру је било пријављено 14 екипа. Ученици су преко котизација за учешће на овом турниру и добровољног прилога прикупили скоро 50 000 динара које су предате професору координатору Ученичког парламента, Павлу Брковићу и  председнику Ђачког парламента Давиду Шујдовићу, који су задужени да тај новац уплате на текући рачун Нине Месаровић.

ммина2

Поред многобројних ученика који су присуствовали овом догађају, били су присутни и професори који су помогли око организације овог турнира: Драгана Симовић, Јелена Недовић, Биљана Максимовић, Светлана Васојевић, Данијела Николић, Павле Брковић.

ммина3

ммина4

Похваљујемо све ученике и професоре ове хуманитарне акције.

Подносилац извештаја:

Драган Томић