Мој пут после средње школе

Извештај са предавања „Мој пут после средње школе“

У уторак 26. марта 2019. године чланови Секције тима за маркетинг и односе са јавношћу водили су разговор са бившим ученицима Економске школе који су сада успешни у свом послу, на тему „Мој пут после средње школе“.

Младен Мојсиловић, Тијана Луковић, Јелена Стојић, Јелена Јочовић, Ђурђица Мариновић и Дејан Златић су поделили своја искуства одговарањем на питања ученика. Питања су се односила на одабир факултета, начин учења, прикључивање разним организацијама на почетку студирања, становање у дому, на шта треба да обрате пажњу приликом запошљавања и многа друга питања.

Радиша Радојичић, који је завршио Поморски факултет у Словенији, пошто није био у могућности да присуствује разговору, послао је ученицима видео поруку са корисним саветима за студирање и живот у Словенији.

Ученици четвртог разреда наше школе су препознали корисност добијених информација и показали захвалност и одушевљење за изузетно представљање бивших ученика.

Тим за маркетинг и односе са јавношћу

IMG 20190326 133314

Moj put posle srednje škole