ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР | ||||||
ПРВИ РАЗРЕД | ||||||
Р.Б. | Име и презиме ученика | Одељење | Број остварених бодова | Освојено место | ||
1. | Кристина Весковић | I/1 | 47,5 | прво | ||
2. | Теодора Вукашиновић | I/1 | 45,5 | друго | ||
3. | Владан Љубичић | I/2 | 45 | треће | ||
4. | Милица Марковић | I/2 | 40.5 | |||
5. | Милица Kрунић | I/1 | 39 | |||
6. | Милица Oбрадовић | I/1 | 37,5 | |||
7. | Тијана Ивановић | I/1 | 35.5 | |||
8. | Војислав Ковачевић | I/1 | 32 | |||
9. | Јована Ћирић | I/2 | 31 | |||
10. | Бојана Максимовић | I/2 | 28 | |||
11. | Милица Бајић | I/2 | 28 | |||
12. | Милица Тодоровић | I/1 | 19,5 | |||
13. | Анђела Цоклески | I/2 | 12 | |||
Комисија: Мирослава Митровић и Снежана Гостиљац | ||||||
ДРУГИ РАЗРЕД | ||||||
Р.Б. | Име и презиме ученика | Одељење | Број остварених бодова од 56 | Освојено место | ||
1. | Речевић Марија | II/1 | 42 | прво | ||
2. | Василијевић Весна | II/2 | 34,5 | друго | ||
3. | Стевановић Бојана | II/1 | 28 | треће | ||
4. | Милошевић Анђела | II/2 | 25 | |||
5. | Дукић Теа | II/2 | 23,5 | |||
6. | Дакић Магдалена | II/2 | 21,5 | |||
7. | Петровић Јована | II/2 | 18,5 | |||
8. | Гостиљац Алекса | II/1 | 18 | |||
9. | Бајић Александра | II/2 | 17 | |||
10. | Чкоњевић Татјана | II/2 | 10 | |||
11. | Марковић Мирјана | II/2 | 9,5 | |||
Комисија: Сања Николић и Данијела Николић | ||||||
ТРЕЋИ РАЗРЕД | ||||||
Р.Б. | Име и презиме ученика | Одељење | Број остварених бодова | Освојено место | ||
1. | Јована Дуловић | III/2 | 44 | прво | ||
2. | Ивана Вуловић | III/2 | 42 | друго | ||
3. | Ненад Јаћовић | III/2 | 39 | треће | ||
4. | Вера Лишанин | III/1 | 30 | |||
5. | Марина Нешовић | III/1 | 21,5 | |||
Комисија: Гордана Јевтовић и Драгана Јаковљевић |
ФИНАНСИЈСКИ АДМИНИСТРАТОР | |||||
ПРВИ РАЗРЕД | |||||
Р.Б. | Име и презиме ученика | Одељење | Број остварених бодова | Освојено место | |
1. | Нена Козић | I/6 | 35 | прво | |
2. | Мирјана Дроца | I/6 | 34,5 | друго | |
3. | Кристина Чакаревић | I/6 | 34 | треће | |
4. | Ђурђина Рајичић | I/5 | 30,5 | ||
5. | Ана Јекић | I/5 | 30 | ||
6. | Јована Ђуричић | I/6 | 28,5 | ||
7. | Давид Шујдовић | I/6 | 27,5 | ||
8. | Зорана Романовић | I/6 | 27 | ||
9. | Милица Стојановић | I/6 | 26,5 | ||
10. | Мина Урошевић | I/5 | 23,5 | ||
Комисија: Снежана Гостиљац и Ивана Милисављевић | |||||
ДРУГИ РАЗРЕД | |||||
Р.Б. | Име и презиме ученика | Одељење | Број остварених бодова | Освојено место | |
1. | Анкица Стефановић | II/5 | 24 | прво | |
2. | Тамара Ђеровић | II/6 | 22 | друго | |
3. | Матија Ковачевић | II/6 | 21 | треће | |
4. | Анђела Куч | II/6 | 20 | ||
5. | Милица Брашњевић | II/6 | 17 | ||
6. | Тамара Радојичић | II/6 | 6 | ||
Комисија: Данијела Николић и Ивана Милисављевић | |||||
ТРЕЋИ РАЗРЕД | |||||
Р.Б. | Име и презиме ученика | Одељење | Број остварених бодова | Освојено место | |
1. | Јелена Кнежевић | III/6 | 28,5 | прво | |
2. | Александра Марковић | III/6 | 20,5 | друго | |
3. | Милица Попадић | III/6 | 19 | треће | |
4. | Јасмина Кривокућа | III/6 | 13 | ||
5. | Магдалена Мишић | III/6 | 12 | ||
Комисија: Гордана Јевтовић и Сања Николић |