У периоду од 06-07. децембра 2013. године одржан је сајам виртуелних привредних друштава у Румунији, у граду Баја Маре. На сајму смо наступили са три виртуeлна привредна друштва:

1. ВПД Цугопол (професор Снежана Радојичић) које  су представљали ученици:

- Милица Томашевић III/6

- Јанко Дробњак III/6

- Тамара Таловић III/6

- Татјана Радовановић III/6

- Никола Плазинић III/6

1. ВПД Слатко задовољство (професор Данијела Рвовић), које су представљали ученици:

- Марија Урошевић IV/5

- Катарина Пурић IV/5

- Марија Јованчевић IV/5

- Лидија Крунић IV/5

- Милица Нектаријевић IV/5

1. Виртуелно осигуравајуће друштво Будућност (професор Драгана Ђекић), које  су представљали ученици:

- Маријана Крсмановић IV/3

- Андријана Бошковић IV/3

- Никола Лукић IV/3

- Ана Брковић IV/3

- Добрица Страњанац IV/3

- Александра Томић IV/3

Сајамско такмичење се одвијало  у неколико категорија (компетенција), наши ученици освојили су запажене резултате:

- друго место у категорији најбољи веб сајт освојили су представници ВПД Цугопол.

- треће место у категорији најбољи каталог освојили су представници  ВПД Слатко задовољство

- представници ВОД Будућност освојили су посебне награде  за штанд и промотивни материјал-

За ученике посебно је значајно практично искуство које су стекли у међународној трговини, припреми извозне документације, опремању штанда, осмишљавању пропагандног материјала као и презентацији на сајму.