Економска школа - треће место на Економијади

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Домаћини су се потрудили да гостима организују богат програм за дружење, дочекали су госте одлично припремљеном приредбом, омогућили су свим ученицима да представе свој град и школу. Као саставни део активности Економијаде одржан је квиз Паметна економија где су ученице Економске школе из Чачка освојиле треће место, првопласирани су били домаћини, док су друго место освојили ученици из Сарајева. Сви ученици показали су одлична економска знања, тако да су нијансе одлучиле победника.

Циљ пројекта је повезивање ученика са простора бивше Југославије, размена знања, искустава и вештина стечених током школовања. Економијада се наставља и следеће године, домаћин ће бити Економска школа из Загреба.

Данијела Рвовић