Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Пројекат „Упознајмо производна занимања, да бисмо постали запослени и самостални“ реализује Удружење пословних жена „Надежда Петровић“ у сарадњи са Привредном комором и Градом Чачком. Пројекат је замишљен да се кроз посете и разговоре са успешним предузетницима ученици упознају са производним занимањима. Циљ пројекта је да се ученици упознају са производним занимањима, јер без обрзира да ли желе да буду директори, менаџери, они морају да знају како настаје производ, односно како настаје бруто друштвени производ.

У периоду од 10. до 19. априла наши ученици организовано у пратњи наставника  посетили су следећа предузећа:

Одељење II/1 – ПД Марушка, наставник Мирослава Митровић

Одељење II/2 – ПД Водоинжењеринг, наставници Марина Ранковић и Данијела Рвовић

Одељење II/3 – ПД Елсат, наставници Данијела Рвовић и Драгана Ђекић

Одељење III/1 – ПД Алекс, наставник Драгана Гајовић

Одељење III/2 – ПД Дезерт, наставник Драгана Ђекић

Домаћини  су се потрудили да на прави начин пренесу ученицима своја искуства из предузетништва. Све посете су протекле   на обострано задовољство домаћина и ученика који су нагласили да би желели да оваквих посета буде више