Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

ИЗВЕШТАЈ СА ПРОСЛАВЕ ГОДИШЊИЦЕ ПОСЛОВАЊА ВПД“АЛБАТРОС“АДО

У понедељак 27.10.2014. године у Економској школи је прослављена годишњица пословања ВПД“Албатрос“адо. Виртуелно привредно друштво за осигурање „Албатрос“ је основано 07.10.2013. године. Основали су га ученици пете генерације службеника осигурања одељење IV7 наше школе са директором Мирославом Софијанићем и замеником директора Грозданом Милутиновић. Од 23.05.2014. заменик директора је Гордана Јевтовић.

ПР прославе Тамара Благојевић поздравила је све присутне госте и најавила заменика директора Економске школе  г-ђу Снежану Гостиљац која је том приликом отворила прославу.

Ученици су  припремили програм који је садржао:

- рекламу за своје впд коју је осмислио и урадио  ученик Филип Пропадало

- рекламни материјал-визит картице, идентификационе картице, флајере, балоне и др. Урадили сви остали  ученици

- презентацију  пакета услуга осигурања  впд извеле су ученице Данијела Станковић и Гордана Јеремић

- наградну игру“Од игре до осигурања“ на основу презентације и питања из опште културе реализовале су ученице Невена  Вујовић и Марија Обрадовић

- рекламни пано са сликама урадили виртуелни директор,одељењски старешина и заменици директора  одењеља 47  као поклон ученицима

-  евалуациони лист(плакат урадила  заменик директора Гордана Јевтовић)

- за дочек гостију и  послужење су били задужени сви остали ученици са својим одељењским старешином Биљаном Максимовић, виртуелним директором Мирославом Софијанић, замеником директора Горданом Јевтовић и  помоћником заменика директора Грозданом Милутиновић (напомена- организацију прославе и финансирање набавке безалкохолоног пића и фотографија са прославе  омогућио директор Владан Ницовић  у име Економске школе, док су ученици на добровољној основи  са својим наставницима из организационом тима  финансирали све  остале активности)

-техничка подршка прослави дата од стране Зорана Белића  и помоћног особља Економске школе

У прилогу извештаја је:

- списак позваних гостију (напомена-болдирана су слова за оне госте који су и дошли на прославу)

- питања и одговори за награду игру