• Економска школа у Чачку
    Економска школа у Чачку
  • Школа са традицијом
    Школа са традицијом
  • Основана 1948. године
    Основана 1948. године

Списак ученика по одељењима погледајте у наставку : 

 

Образовни профил: Економски техничар,

одељење 1/1, смена: непарна

Одељењски старешина : Јасмина Јеремић Ћировић

1.                

Ивана Танасковић

2.                

Теодора Доневић

3.                

Марко Никитовић

4.                

Радислав Симовић

5.                

Марија Рајовић

6.                

Хелена Јанковић

7.                

Урош Величић

8.                

Филип Белић

9.                

Ања Исаиловић

10.           

Анђела Миловановић

11.           

Ивана Полуга

12.           

Елена Вељовић

13.           

Урош Марковић

14.           

Николина Богосављевић

15.           

Сузана Кисић

16.           

Дуња Петровић

17.           

Николина Лазовић

18.           

Ивана Петровић

19.           

Емилија Вујовић

20.           

Сара Туба

21.           

Милица Живковић

22.           

Матија Стефановић

23.           

Кристина Тешић

24.           

Драгана Јелушић

25.           

Теодора Павловић

26.           

Јована Зекавица

27.           

Милица Веселиновић

28.           

Ђурђина Тешовић

29.           

Ђорђе Ђорђевић

30.           

Виктор Коцка

 

Образовни профил: Економски техничар,

одељење 1/2, смена: парна

Одељењски старешина : Александра Вучковић

1.                

Ива Вујичић

2.                

Урош Козодеровић

3.                

Невена Семиз

4.                

Анђела Бојовић

5.                

Јована Недељковић

6.                

Давид Крупеж

7.                

Исидора Јоковић

8.                

Мартина Чупић

9.                

Јана Чоланић

10.           

Николина Милетић

11.           

Анастасија Радивојевић

12.           

Александар Благојевић

13.           

Тијана Бугарчић

14.           

Тања Марић

15.           

Невена Нешковић

16.           

Јована Вукосављевић

17.           

Катарина Милинковић

18.           

Анастасија Ђондрић

19.           

Вељко Мајсторовић

20.           

Душан Обућина

21.           

Александра Кузмановић

22.           

Матеја Ђуровић

23.           

Александар Сретеновић

24.           

Селена Павловић

25.           

Дуња Перовић

26.           

Јанко Јоксић

27.           

Мила Пауновић

28.           

Никола Прелић

29.           

Николина Бјелић

30.           

Ивана Паравиња

 

Образовни профил: Службеник у банкарству и осигурању,

одељење 1/3, смена: непарна

Одељењски старешина : Ивана Васовић

1.                

Мира Недељковић

2.                

Николина Тодоровић

3.                

Милица Радуловић

4.                

Милица Радовановић

5.                

Лена Мијатовић

6.                

Марија Старчевић

7.                

Лана Радиновић

8.                

Драгољуб Ракићевић

9.                

Уна Милошевић

10.           

Валентина Миликић

11.           

Марица Чпајак

12.           

Нађа Гулић

13.           

Невена Рацковић

14.           

Дајана Ристановић

15.           

Јана Прелић

16.           

Лазар Шипетић

17.           

Милица Вујовић

18.           

Николија Савковић

19.           

Виктор Синђелић

20.           

Милица Ракоњац

21.           

Ана Ристивојевић

22.           

Лена Лазић

23.           

Анђела Пешић

24.           

Теодора Даниловић

25.           

Анастасија Буиша

26.           

Јана Василић

27.           

Луциа Грујичић

28.           

Андреа Филиповић

29.           

Нина Ковачевић

30.           

Нина Бабић

31.           

Анђелина Јаконић

 

Образовни профил: Комерцијалиста ,

одељење 1/4, смена: парна

Одељењски старешина : Селена Пантовић

1.                

Миливоје Милер

2.                

Лука Богдановић

3.                

Вања Филиповић

4.                

Сара Радуловић

5.                

Јана Попадић

6.                

Марија Величковић

7.                

Анастасија Васовић

8.                

Павле Вучковић

9.                

Андреј Игњовић

10.            

Таша Конић

11.            

Калина Стевановић

12.            

Наташа Вујичић

13.            

Урош Брзаковић

14.            

Јана Драгићевић

15.            

Лазар Дујовић

16.            

Мила Ерић

17.            

Алекса Ракоњац

18.            

Матија Коловић

19.            

Јана Драгићевић

20.            

Радиша Чекеревац

21.            

Елена Мићовић

22.            

Нина Недимовић

23.            

Матеја Илић

24.            

Дивна Јанковић

25.            

Дарко Станојевић

26.            

Павле Радосављевић

27.            

Лука Вучетић

28.            

Стефан Вукајловић

 

Образовни профил: Финансијски администратор,

одељење 1/5, смена: непарна

Одељењски старешина : Јасмина Обренић

1.                

Сара Савић

2.                

Вук Станојевић

3.                

Никола Јовановић

4.                

Јанко Маринковић

5.                

Марија Главоњић

6.                

Анђела Пауновић

7.                

Анастасија Плазинић

8.                

Анастасија Радојевић

9.                

Теодора Луковић

10.           

Татјана Симеуновић

11.           

Неда Милошевић

12.           

Тијана Томашевић

13.           

Сара Вулићевић

14.           

Лена Симовић

15.           

Петар Ракић

16.           

Магдалена Симовић

17.           

Ђурђија Радосављевић

18.           

Софија Миликић

19.           

Невена Стојковић

20.           

Лазар Мићовић

21.           

Јована Ђуракић

22.           

Лука Лончаревић

23.           

Лазар Лончаревић

24.           

Нена Дојчиловић

25.           

Филип Филиповић

26.           

Ана Јовановић

27.           

Јана Новаковић

28.           

Александра Радовановић

29.           

Малена Гајић

30.           

Николина Бечановић

 

Образовни профил: Финансијски администратор,

одељење 1/6, смена: парна

Одељењски старешина : Катарина Ћурчић

1.                

Андреј Живаљевић

2.                

Ивона Јованић

3.                

Магдалена Спасојевић

4.                

Николина Луковић

5.                

Јована Божиловић

6.                

Николина Вуколић

7.                

Ђурђија Вучићевић

8.                

Мирјана Гркајац

9.                

Теодора Косорић

10.           

Вук Радмиловић

11.           

Николина Трифуновић

12.           

Јана Глишовић

13.           

Тадија Ракоњац

14.           

Ана Обрадовић

15.           

Милица Томашевић

16.           

Филип Ранчић

17.           

Јована Обровић

18.           

Милан Лазовић

19.           

Жаклина Вуловић

20.           

Душан Вуловић

21.           

Михаило Вучковић

22.           

Магдалена Обреновић

23.           

Матеа Гогић

24.           

Лана Чоланић

25.           

Ања Антонијевић

26.           

Тина Станић

27.           

Јана Војиновић

28.           

Марија Крстић

29.           

Јелена Обрадовић

30.           

Марија Мирковић

 

Образовни профил: Трговац,

одељење 1/7, смена: непарна

Одељењски старешина : Тамара Јанковић

1.                

Ангелина Вукајловић

2.                

Сара Барачков

3.                

Ненад Митровић

4.                

Теодора Живадиновић

5.                

Тијана Николић

6.                

Мина Караџић

7.                

Невена Балтић

8.                

Милица Каплановић

9.                

Вук Јовановић

10.           

Тијана Ковачевић

11.           

Нина Вучетић

12.           

Никола Зимоњић

13.           

Магдалена Маринковић

14.           

Анђелија Видојевић

15.           

Јован Перовић

16.           

Биљана Величковић

Бројач посета

267713
ДанасДанас26
ЈучеЈуче101
Ове седмицеОве седмице125
Овог месецаОвог месеца3677
Укупно Укупно 267713