У Београду, 20. и 21. фебруара 2020.године, одржано је национално финале такмичења ''Пословни изазов'', које је окупило 90 ученика из свих крајева Србије и свих средњих школа, без обзира на образовне профиле.

Нашу школу је представљала ученица Мила Симовић из одељења 3/5, која је пласман на национално такмичење освојила трећепласираном позицијом на регионалном такмичењу.

izazov1

Тема овог такмичења била је развити производ или услугу који ће олакшати живот студентима и сви ученици су дали одличне пословне идеје на задату тему. Нијансе су одлучивале победника.

Иако нисмо успели да се пласирамо на такмичење Западног Балкана, које ће бити одржано у Хрватској, Мила је са својим тимом остварила запажен наступ и одлично представила нашу школу.

izazov2

Ивана Милисављевић