• Економска школа у Чачку
    Економска школа у Чачку
  • Школа са традицијом
    Школа са традицијом
  • Основана 1948. године
    Основана 1948. године

ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР
ПРВИ РАЗРЕД
Р.Б. Име и презиме ученика Одељење Број остварених бодова Освојено место
1. Кристина Весковић I/1 47,5 прво
2. Теодора Вукашиновић I/1 45,5 друго
3. Владан Љубичић I/2 45 треће
4. Милица Марковић I/2 40.5  
5. Милица Kрунић I/1 39  
6. Милица Oбрадовић I/1 37,5  
7. Тијана Ивановић I/1 35.5  
8. Војислав Ковачевић I/1 32  
9. Јована Ћирић I/2 31  
10. Бојана Максимовић I/2 28  
11. Милица Бајић I/2 28  
12. Милица Тодоровић I/1 19,5  
13. Анђела Цоклески I/2 12  
Комисија: Мирослава Митровић и Снежана Гостиљац
 
ДРУГИ РАЗРЕД
Р.Б. Име и презиме ученика Одељење Број остварених бодова од 56 Освојено место
1. Речевић Марија II/1 42 прво
2. Василијевић Весна II/2 34,5 друго
3. Стевановић Бојана II/1 28 треће
4. Милошевић Анђела II/2 25  
5. Дукић Теа II/2 23,5  
6. Дакић Магдалена II/2 21,5  
7. Петровић Јована II/2 18,5  
8. Гостиљац Алекса II/1 18  
9. Бајић Александра II/2 17  
10. Чкоњевић Татјана II/2 10  
11. Марковић Мирјана II/2 9,5  
Комисија: Сања Николић и Данијела Николић
 
ТРЕЋИ РАЗРЕД
Р.Б. Име и презиме ученика Одељење Број остварених бодова Освојено место
1. Јована Дуловић III/2 44 прво
2. Ивана Вуловић III/2 42 друго
3. Ненад Јаћовић III/2 39 треће
4. Вера Лишанин III/1 30  
5. Марина Нешовић III/1 21,5  
Комисија: Гордана Јевтовић и Драгана Јаковљевић

 

ФИНАНСИЈСКИ АДМИНИСТРАТОР  
ПРВИ РАЗРЕД  
Р.Б. Име и презиме ученика Одељење Број остварених бодова Освојено место  
1. Нена Козић I/6 35 прво  
2. Мирјана Дроца I/6 34,5 друго  
3. Кристина Чакаревић I/6 34 треће  
4. Ђурђина Рајичић I/5 30,5    
5. Ана Јекић I/5 30    
6. Јована Ђуричић I/6 28,5    
7. Давид Шујдовић I/6 27,5    
8. Зорана Романовић I/6 27    
9. Милица Стојановић I/6 26,5    
10. Мина Урошевић I/5 23,5    
Комисија: Снежана Гостиљац и Ивана Милисављевић  
   
ДРУГИ РАЗРЕД
Р.Б. Име и презиме ученика Одељење Број остварених бодова Освојено место  
1. Анкица Стефановић II/5 24 прво  
2. Тамара Ђеровић II/6 22 друго  
3. Матија Ковачевић II/6 21 треће  
4. Анђела Куч II/6 20    
5. Милица Брашњевић II/6 17    
6. Тамара Радојичић II/6 6    
Комисија: Данијела Николић и Ивана Милисављевић  
   
ТРЕЋИ РАЗРЕД  
Р.Б. Име и презиме ученика Одељење Број остварених бодова Освојено место  
1. Јелена Кнежевић III/6 28,5 прво  
2. Александра Марковић III/6 20,5 друго  
3. Милица Попадић III/6 19 треће  
4. Јасмина Кривокућа III/6 13    
5. Магдалена Мишић III/6 12    
Комисија: Гордана Јевтовић и Сања Николић  

Бројач посета

83417
ДанасДанас93
ЈучеЈуче144
Ове седмицеОве седмице974
Овог месецаОвог месеца3459
Укупно Укупно 83417