Међународни дан толеранције

Дана 16. новембра 2015. oдељење IV/7  је посетило установу за дневни боравак деце, младих и одраслих са сметњама у развоју "Зрачак". Тај дан се обележавао као Међународни дан толеранције, па смо заједно са нашом професорком Горданом Јевтовић одлучили да посетимо, сада већ можемо да кажемо, наше другаре из дневног боравка "Зрачак". Када смо дошли, предали смо поклоне а затим је почела журка где смо сви заједно играли и веселили се.

На лицима, наших другара се видела срећа. У току посете, два ученика одељења IV/7, Марко Недељковић и Немања Радуловић, као и ученица одељења IV/5  Катарина Дисић, суизвели мини наступ за кориснике овог дневног боравка. У међувремену смо се сликали, причали и упознавали. На крају посете смо сви заједно ушли у возић и тако завршили ову дивну посту. Нама ученицима је ово било ново, али и дивно искуство, које сигурно нећемо заборавити. Надамо се новијој посети и дружењу са нашим другарима.

Аутори:

Николић Милица