Извештај о предавању Startup-уј се

У периоду од 17.02. до 24.02.2021. године, одржан је пројекат под називом „Startup-уј се, Пробуди предузетника у себи“ које је организовао AISEC тим у Чачку. На овом пројекту учествовало је пет  ученика наше школе из одељења II/2, а то су: Лена Белошевић, Кристина Вранић, Кристијан Миловановић, Милица Петровић и Бојана Шибалић од којих су  две ученице, Кристина Вранић и Милица Петровић освојиле прво место.

Прва три дана имали смо предавања од стране предузетника и људи који су свој посао започели кроз AISEC тим. Нека од предавања била су на тему: Панел дискусије, Тимског рада и Маркетинга.

Последња три дана решавали смо студију случаја, где смо били подељени у тимове у којима смо имали задатак да осмислимо наше предузеће, одрадимо план рада преко Канвас модела и на самом крају да представимо комисији наш рад.

Предавања су била веома интересантна, занимљива, а понајвше поучна. Упознали смо се са многим битним темама и имали отворену дискусију о идејама нашег предузећа.

Милица Петровић II/2