OБАВЕШТЕЊЕ О СМЕНАМА

Одељења непарне смене: 1/1, 1/3, 1/5, 1/7

Одељења парне смене: 1/2 , 1/4 , 1/6

Настава почиње у понедељак, 2. септембра 2019. године:

• За непарну смену преподне, почетак наставе у 7:30
  • За парну смену поподне, почетак наставе у 13:30

Неопходна документа за упис

ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД, У ПОНЕДЕЉАК и УТОРАК, 08 и 09. јула неопходно је спремити следећа документа :

1. Пријаву за упис

2. Уверење о положеном завршном испиту

3. Оригинално сведочанство о завршеном основном образовању

4. Лекарско уверење

Администратори сајта

Администратори сајта су професори Марија Цветић, Љиљана Радојковић и Павле Брковић.

Новогодишњи пакетићи

Ученици 3/1 Милица Маричић, Тијана Ивановић, Кристина Пантелић, Ивана Ружичић и Марија Милошевић су са професорком Јасмином Обренић припремили и извели новогодишњи програм 27.12.2018 године.Овакав програм се дуги низ година организује, па није изостао ни ове, као пратећи уз доделу пакетића. Ученици су са радошћу организовали и драматизоввали програм у коме су Деда Мраз и Бака Мразица причали са децом, играли се, бојили и награђивали децу запослених радника Економске школе. Уз игру и песму деца су провела лепо време у просторијама наше школе, а одрасли су се сетили детињства и његове чистоте.

np1

Љубав у 21. веку

О љубави се стално прича и не постоје век, друштво, дан и тренутак да неко нешто о њој није забележио. Данас у 21. веку се то и даље чини и ученици и запослени у нашој школи су у уторак, 11.12. 2018. у Дому културе, могли чути занимљиво предавање о љубави и истовремено представљање књиге ЉУБАВ НИЈЕ ДОВОЉНА, ауторке Сање Домазет.

Мала сала Дома културе није била довољна за све заинтересоване који су желели чути занимљиву причу кроз коју је водила професорка Факултета политичких наука, прозни и драмски писац, тј. ауторка и уредник Службеног гласника Гордана Милосављевић Стојановић. Књига од дванаест прича је заправо показатељ да љубав живи и данас и да се људи испуњени љубављу уздижу и не могу осетити пораженост у борби са временом. Од Москве и Београда до јапанских шума смрти и забачених кинеских провинција, од великих, сјајних престоница до концентрационих логора, срце љубави не престаје да куца.

Knjiga

Након занимљивих прича о љубави, приватних догађаја ауторке, бројни посетиоци су пожелили да имају ову књигу како би у атмосфери сопственог дома оживели примљене импресије.

Одељењске старешине 2019/20.

Одељење Одељењски старешина Смер Заменик ОС