ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Школа је дезинфикована и потпуно спремна за рад.

Сви наставници ће бити на својим радним местима од понедељка 16.03.

Директор школе

"ИНДЕКС 2020"

Ученици наше школе имали су прилику да 6. марта посете сајам образовања под називом „Индекс 2020“.

На манифестацији су се представиле 42 високо-школске установе, у организацији Туристичке организације града Чачка.

Том приликом, ученици су могли да поразговарају са представницима високо-школских установа о свим актуелним темама које их интересују, а односе се на упис и могућности студирања.

20200305 113657                                                                             Љиљана Радојковић

Oбавештење за почетак другог полугодишта

ОБАВЕШТЕЊЕ

Друго полугодиште почиње у понедељак 24.02.2020. године према следећем распореду смена:

-          Парна смена пре подне

-          Непарна смена после подне