OБАВЕШТЕЊЕ О СМЕНАМА

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Одељења непарне смене: 1/1, 1/3, 1/5, 1/7

Одељења парне смене: 1/2 , 1/4 , 1/6

Настава почиње у понедељак, 2. септембра 2019. године:

• За непарну смену преподне, почетак наставе у 7:30
  • За парну смену поподне, почетак наставе у 13:30

Неопходна документа за упис

ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД, У ПОНЕДЕЉАК и УТОРАК, 08 и 09. јула неопходно је спремити следећа документа :

1. Пријаву за упис

2. Уверење о положеном завршном испиту

3. Оригинално сведочанство о завршеном основном образовању

4. Лекарско уверење

Администратори сајта

Администратори сајта су професори Марија Цветић, Љиљана Радојковић и Павле Брковић.

Новогодишњи пакетићи

Ученици 3/1 Милица Маричић, Тијана Ивановић, Кристина Пантелић, Ивана Ружичић и Марија Милошевић су са професорком Јасмином Обренић припремили и извели новогодишњи програм 27.12.2018 године.Овакав програм се дуги низ година организује, па није изостао ни ове, као пратећи уз доделу пакетића. Ученици су са радошћу организовали и драматизоввали програм у коме су Деда Мраз и Бака Мразица причали са децом, играли се, бојили и награђивали децу запослених радника Економске школе. Уз игру и песму деца су провела лепо време у просторијама наше школе, а одрасли су се сетили детињства и његове чистоте.

np1