Poštovani,

Veliko nam je zadovoljstvo da Vas obavestimo da Filozofski fakultet u Beogradu, nakon dvogodišnje pauze, organizuje uživo Otvorena vrata za sve zainteresovane đake u petak i subotu 15. i 16. aprila 2022. godine od 11 do 16 časova.

Biće nam zadovoljstvo da ugostimo đake svih razreda srednjih škola koje interesuju upis na naš fakultet, informacije o prijemnom ispitu, studijski programi, kao i studentske aktivnosti i udruženja.

Na Otvorenim vratima će đake dočekati studenti i saradnici  deset studijskih grupa Filozofskog fakulteta: filozofije, istorije, psihologije, andragogije, pedagogije, etnologije i antropologije, istorije umetnosti, arheologije i klasičnih nauka.  Naše koleginice i kolege će svakom đaku posvetiti punu pažnju, odgovoriti na sva pitanja i dileme, pokazati im zgradu i potruditi se da im pomognu da odluku o izboru studija donesu na najbolji mogući način.

S poštovanjem,

Prof. dr Danijel Sinani